Image

WEKTORY BHP

Intersafe & DNV Forum Praktyków

#4

4 edycja już 26 Września w Gdyni

WEŹ UDZIAŁ

Intersafe & DNV Forum
Praktyków

Image

WEKTORY BHP

Intersafe & DNV Forum Praktyków

Intersafe & DNV Forum
Praktyków

Image

Wypełnij formularz poniżej

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Lyreco Polska S.A. z siedzibą w Sokołowie, przy ulicy Sokołowskiej 33, 05-806 Komorów. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia marketingu naszych produktów i usług, przesyłania informacji handlowych oraz przedstawiania ofert i będziemy je przetwarzać w tym celu do czasu rezygnacji przez Ciebie z newslettera. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania ich kopii, prawo do sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o celach, sposobach, zakresie i zasadach dotyczących przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Chcesz wziąć udział w konferencji online?

Icon

Zaznaczenie powyższego okienka oznacza zgodę na otrzymywanie od Lyreco Polska S. A. informacji handlowych i marketingowych wskazanymi kanałami komunikacji. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie.

Dlaczego warto uczestniczyć w wydarzeniu Wektory BHP Intersafe & DNV Forum Praktyków?

Poznasz najnowsze trendy w obszarze zarządzania BHP, a także rozwiązań technicznych m.in. z zakresu środków ochrony indywidualnej

IconIconIconIcon

Zapoznasz się z praktycznymi przykładami rozwiązań wdrażanych w obszarze BHP

Otwarta formuła zapewni Ci możliwość wymiany doświadczeń

Icon

Zbudujesz sieć kontaktów wśród najlepszych praktyków BHP i wellbeingu w Polsce

Najnowsze trendy

PRAKTYCZNE PRZYKŁADY

OTWARTA FORMUŁA

NETWORKING

Wektory BHP Intersafe & DNV Forum Praktyków to cykliczne wydarzenie integrujące praktyków z obszaru bezpieczeństwa i higieny pracy oraz wellbeing’u. Powstało ono dzięki połączeniu pasji i wieloletniego doświadczenia DNV oraz INTERSAFE a LYRECO Company, będącego integratorem i dostawcą bezpiecznych rozwiązań do miejsc pracy.

Chcesz uczestniczyć w wydarzeniu Wektory BHP Intersafe & DNV Forum Praktyków online?

Zapisz się i weź udział w streamingu konferencji.

ZAPISZ SIĘ
Icon

AGENDA:

8:30 – 9:00

Rejestracja


9:00 – 10:00

WYKŁAD

Włodzimierz Biel, DNV

„Jak zmierzyć poziom ufności dla swojej oceny ryzyka BHP, czyli w jakim stopniu mogę polegać na zaplanowanych działaniach prewencyjnych?”


10:00 – 10:30

Przerwa kawowa


10:30 – 12:00

CASE STUDY

Joanna Muskus, Woodward

Przymysław Preibisch, Intersafe

„Czy automatyczne maszyny vendingowe mogą zmienić podejście do BHP?" – Praktyczne case study z udziałem firmy Woodward


case study

Bartłomiej Krajewski, CNH Industrial

Michał Glapiński, Intersafe

„Hałas w miejscu pracy. Skuteczna ochrona słuchu przy zachowaniu komfortu i pełnej słyszalności – czy to możliwe?” – Praktyczne case study z udziałem firmy CNH Industrial12:00 – 12:45

Prezentacja usług Intersafe:

--------

LIVE TOUR – dla osób uczestniczących stacjonarnie

ONLINE TOUR – dla osób oglądających transmisję online


12:45 – 13:30

Przerwa lunchowa


13:30 – 14:30

WYKŁAD II

Barbara Makowska

„Sprężystość psychiczna – kompetencja przyszłości lidera, eksperta, specjalisty"


14:30 – 15:00

Podsumowanie i zakończeniePrelegenci:

Włodzimierz Biel – DNV

Niezależny konsultant, audytor i trener – partner DNV Business Assurance.

Podczas kilkunastu lat pracy w Elektrowni Opole był m.in. odpowiedzialny za wdrożenie systemu zarządzania BHP. Następnie przez ponad 20 lat doskonalił swoje umiejętności jako audytor i szkoleniowiec w zakresie systemów zarządzania BHP, środowiskowego i jakości, zarządzania ryzykiem i miękkich kompetencji menedżerskich w DNV Business Assurance. W latach 2003 – 2018 Dyrektor Generalny - Prezes Zarządu DNV GL Business Assurance Poland (w tym 2-u letni okres na stanowisku Dyrektora Zarządzającego i Prezesa Zarządu DNV Certification w Norwegii). Od 2018 roku posiada certyfikat NEBOSH GC – potwierdzający kompetencje międzynarodowego inspektora BHP. W 2019 roku uzyskał kompetencje Specjalisty ds. Ochrony Środowiska.

Barbara Makowska – CIECH S.A.

Od kilkunastu lat pomaga organizacjom i ich pracownikom w tworzeniu bezpiecznych, zdrowych, wygodnych i przyjaznych miejsc pracy. Na co dzień rozwija kulturę bezpieczeństwa jako Group H&S Manager w Grupie CIECH. Dodatkowo, pod marką makowkapracuje.pl pełni role Chief Wellbeing Officer oraz Happiness Manager, dostarczając wsparcia organizacjom. Posiada certyfikację jako trenerka mentalna i Wellbeing Coach, pomagając ambitnym jednostkom osiągać swoje cele. Jej zaangażowanie obejmuje pisanie artykułów do czasopism branżowych, a także prowadzenie szkoleń i warsztatów. Wykłada na studiach podyplomowych, gdzie uczy nowoczesnych podejść do bezpieczeństwa pracy z uwzględnieniem czynników psychospołecznych. W ramach współpracy z NewHSE prowadzi certyfikowany kurs "Working with Wellbeing",który został akredytowany przez NEBOSH.

Bartłomiej Krajewski – CNH Industrial

Absolwent Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki oraz Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku na wydziałach Zarządzania i Pedagogiki. Kierownik działu BHP i Ochrony Środowiska od 2003 roku. Specjalista w minimalizacji ryzyka wypadków i tworzeniu bezpiecznych warunków pracy. Inicjator projektów związanych z osiągnięciem celu zerowej wypadkowości. Skutecznie nadzorował prace pracowników na różnych szczeblach hierarchicznych oraz podczas prac inwestycyjnych i remontowych. Autor innowacyjnych rozwiązań, takich jak elektroniczny system zgłaszania zagrożeń i audyt pracowników. Współpracował z renomowanymi firmami, m.in. ORLEN S.A., DB Schenker oraz CNH Industrial Sp. z o.o. Prowadził setki szkoleń w języku polskim i angielskim dla pracowników fizycznych, administracyjnych oraz kadry zarządzającej, przekazując wiedzę na temat bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Joanna Muskus – Woodward

Specjalistka ds. BHP i ochrony środowiska z kilkuletnim doświadczeniem w branży produkcyjnej. Absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej na kierunku Inżynieria Środowiska oraz studiów podyplomowych Politechniki Krakowskiej w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, inspektor ochrony przeciwpożarowej. Na co dzień odpowiada za wdrażanie standardów bezpieczeństwa, rozwijanie procesu BBS oraz doskonalenie systemów zarządzania bezpieczeństwem i środowiskiem zgodnie z normą ISO 45001 i 14001. Pasjonatka innowacyjnych rozwiązań w zakresie poprawy bezpieczeństwa pracy, propagatorka behawioralnego zarządzania oraz proaktywnego podejścia w tej dziedzinie.

Przemysław Preibisch – Intersafe

Ekspert z zakresu doboru środków ochrony indywidualnej oraz implementacji rozwiązań vendingowych. Z branżą BHP związany od ponad 10 lat. Doświadczony konsultant i wdrożeniowiec w zakresie ochrony pracowników przed czynnikami mechanicznymi, termicznymi i chemicznymi. Rozwiązania służące poprawie bezpieczeństwa na zakładzie pracy łączy na wszystkich szczeblach organizacji, uwzględniając potrzeby pracowników, służby BHP oraz właścicieli zakładów. Pasjonat nowoczesnych technologii ochrony życia i zdrowia w przemyśle. Promotor kultury bezpieczeństwa.

Michał Glapiński – Intersafe

Studia ukończył na wydziale Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy, na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Starszy inspektor BHP, z dwunastoletnim doświadczeniem w branży, zdobywanym min. w pracy dla globalnych producentów (UVEX) i dystrybutorów (Lyreco). Nieustannie poszerza wiedzę biorąc czynny udział w licznych konferencjach, targach, szkoleniach studentów w zakresie BHP. Tysiące godzin spędził na audytach stanowisk pracy u klientów oraz przy doborze stanowiskowym produktów SOI, poznając jednocześnie dogłębnie potrzeby klientów z różnych środowisk pracy. Ma szerokie doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu programów optymalizacji SOI dla klientów. Konsekwentny i wytrwały w dążeniu do celu, nie uznaje kompromisów w sprawach dotyczących ochrony zdrowia i życia pracowników.

Jak wykorzystać prawa fizyki do budowy psychiki? Obecne czasy, wymagają wielopłaszczyznowej elastyczności i odporności jednocześnie. Na szczęście obie kompetencje można rozwijać. Sprężystość, łącząca je obie, to jedna z kompetencji przyszłości, a raczej obecnie już teraźniejszości. Jeśli chcesz być skutecznym liderem, ekspertem, specjalistą, a przy tym nie stracić harmonii życia – zdecydowanie warto budować swoją sprężystość psychiczną na co dzień. Szczypta teorii i garść praktycznych rozwiązań będzie na Ciebie czekać.

"Sprężystość psychiczna – kompetencja przyszłości

lidera, eksperta, specjalisty."

Prelekcje:

"Jak zmierzyć poziom ufności dla swojej oceny ryzyka BHP,

czyli w jakim stopniu mogę polegać na zaplanowanych działaniach prewencyjnych?"

Podczas prezentacji zostanie przedstawiony model oceny skuteczności zastosowanych środków prewencyjnych (zapobiegawczych), zmierzających do minimalizacji prawdopodobieństwa wystąpienia niepożądanego zdarzenia lub choroby oraz środków ograniczających skutki zaistniałych zdarzeń. Stosując prostą analizę można wskazać, które z zastosowanych środków dają większą pewność w minimalizacji ryzyka BHP, a tym samym być podstawą do działań uświadamiających, zarówno pracowników, jak i kadrę kierowniczą co do znaczenia i roli poszczególnych rozwiązań. W podsumowaniu prezentacji oceniona zostanie skuteczność dwóch działań prewencyjnych minimalizujących ryzyko pogorszenia słuchu w następstwie przekroczenia norm natężenia hałasu: pierwsze to działania organizacyjne i procedury pracy, drugie to stosowanie właściwie dobranych ochronników słuchu.

Zobacz relacje z poprzednich edycji
Wektorów BHP

26 września w Gdyni spotkaliśmy się po raz czwarty w tym roku, by omawiać najważniejsze zagadnienia z obszaru BHP. Podczas tej edycji eksperci szczegółowo omówili kwestie, które pozwoliły spojrzeć szerzej na ochronę w miejscu pracy. Podczas wydarzenia mieliśmy także okazję zaprezentować nowe usługi Intersafe – vending, magazyny depozytowe, personalizację odzieży, przeglądy sprzętu w pracy na wysokościach oraz spersonalizowane ochrony słuchu. 

Wektory BHP edycja 4 w Gdyni

30 maja konferencja Wektory BHP Intersafe & DNV Forum Praktyków znowu zawitała na wybrzeże. W siedzibie DNV menadżerowie, pracodawcy oraz inni praktycy i entuzjaści tematyki BHP oraz dobrostanu aktywnie uczestniczyli w wykładach i rozmowach kształtujących kulturę bezpieczeństwa. 3 edycja to nie tylko tematy zgodności z normami ISO i zarządzania ryzykiem zawodowym, ale również praktyczne przykłady zachowań wpływających na bezpieczeństwo pracy i odpowiedź na pytanie, co w pracy jest ważniejsze: ochrona czy komfort?

Wektory BHP edycja 3 w Gdyni

9 marca w Katowicach odbyła się druga edycja konferencji Wektory BHP Intersafe & DNV Forum Praktyków. Uczestnicy tego wydarzenia mogli wysłuchać eksperckich prelekcji i wystąpień, w tym tematów orbitujących wokół odpowiedzialności za bezpieczeństwo i higienę pracy, zarządzania zagrożeniami i niezgodnościami, jak również tych poświęconych tematyce dobrostanu.

Wektory BHP edycja 2 w Katowicach

12 stycznia w siedzibie DNV w Gdyni, miała miejsce pierwsza, inauguracyjna konferencja branżowa Wektory BHP Intersafe & DNV Forum Praktyków. Zgromadziła ona szerokie grono przedstawicieli służby BHP, pełnomocników zintegrowanych systemów zarządzania, pracodawców oraz menadżerów poszukujących inspiracji oraz praktycznych rozwiązań w szeroko pojętym obszarze bezpieczeństwa.

Wektory BHP edycja 1 w Gdyni

Image Image Image
Image Image Image

Wypełnij formularz poniżej i zapisz się na Intersafe & DNV Forum Praktyków w Gdyni

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Lyreco Polska S.A. z siedzibą w Sokołowie, przy ulicy Sokołowskiej 33, 05-806 Komorów. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia marketingu naszych produktów i usług, przesyłania informacji handlowych oraz przedstawiania ofert i będziemy je przetwarzać w tym celu do czasu rezygnacji przez Ciebie z newslettera. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania ich kopii, prawo do sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o celach, sposobach, zakresie i zasadach dotyczących przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Zainteresowany?

Do startu 4 edycji pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Wierzymy, że Wektory BHP Intersafe & DNV Forum Praktyków, stanie się miejscem regularnych spotkań dla praktyków, których inspiruje pasja do bezpieczeństwa i łączy chęć aktywnego kształtowania kultury bezpieczeństwa w miejscach pracy.

Artykuły

Znakowanie odzieży roboczej: logo, hasło. Nadruk i haft.

Nadruk logo firmowego na odzieży roboczej może Ci przynieść mnóstwo korzyści. Zobacz, dlaczego zdecydować się na nadruk na odzieży ochronnej!

Image

Bezpieczeństwo i wygoda! Wybierz odpowiednią odzież roboczą na lato: lekkie, oddychające materiały, luźne kroje, ochronę przed słońcem i komfort termiczny.

Jak wybrać odpowiednią odzież roboczą na lato? Poznaj 5 wskazówek ekspertów.

Szukasz dobrych ocieplanych kamizelek i bezrękawników roboczych? Wybierz z szerokiej kolekcji zimowej odzieży roboczej w naszym sklepie BHP!

Ocieplane kamizelki robocze na jesień i zimę. Kiedy warto je kupić?

Image Image

Partnerzy

Obserwuj nas na

COPYRIGHTS 2022 LYRECO

POLITYKA PRYWATNOŚCI

|

|

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 71 oraz 66 §1 Kodeksu Cywilnego”.