WEKTORY BHP

Intersafe & DNV Forum Praktyków

Intersafe & DNV Forum
Praktyków

Image ImageImage

NASI PARTNERZY:

WEŹ UDZIAŁ

BEZPIECZEŃSTWO PRACY I INNOWACJE BHP

Image
Image

WEKTORY BHP

Intersafe & DNV Forum Praktyków

Intersafe & DNV Forum
Praktyków

ImageImageImage
Image

Intersafe & DNV Forum Praktyków

WEKTORY BHP

Image

23 – 25 Kwietnia | Poznań

ImageImageImageImageImage

|

Image
WEŹ UDZIAŁ

NASI PARTNERZY:

ImageImage

Zapisując się stacjonarnie na Wektory BHP otrzymasz darmową wejściówkę na targi SAWO w dniu 24 kwietnia 2024.

Zapisz się już dziś, start najbliższej edycji już za:

days
hours
minutes
seconds
ZAPISZ SIĘ

Zapisując się stacjonarnie na Wektory BHP otrzymasz darmową wejściówkę na targi SAWO w dniu 24 kwietnia 2024.

Wektory BHP Intersafe od 2023 roku łączą ekspertów i pasjonatów z obszarów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz wellbeing’u. To niezwykłe wydarzenie powstało z połączenia pasji i długoletniego know-how firm DNV, Intersafe oraz Lyreco.


Dzięki tej unikalnej synergii, tworzymy przestrzeń, która stymuluje wymianę wiedzy i dostarcza inspiracji naszym uczestnikom. To nasz sposób na definiowanie nowych standardów w dziedzinie bezpieczeństwa i zdrowia w miejscu pracy. Dołącz do społeczności, która kształtuje wspólnie bezpieczniejsze środowiska pracy!


Zapraszamy na nową edycję Wektorów BHP Forum Praktyków!

Najnowsze trendy w dziedzinie bhp

PRAKTYCZNE PRZYKŁADY

OTWARTA FORMUŁA

NETWORKING

ImageImageImageImage

STACJONARNIE

Weź udział w najbliższej edycji już 24 Kwietnia podczas Międzynarodowych Targów SAWO 2024 w Poznaniu.

ONLINE

Dołącz do naszego streamu

na serwisie Youtube.

IconIcon
ZAPISZ SIĘ
DOŁĄCZ ONLINE

Wybierz swoją formę uczestnictwa:

WEŹ UDZIAŁ

Zapisując się na Wektory BHP otrzymasz darmową wejściówkę na targi SAWO w dniu 24 kwietnia 2024.

Odwiedź nas na targach SAWO

Na największych targach branży BHP w Europie Środkowo-Wschodniej będziemy czekać na Ciebie również przy stoisku Intersafe.Przyjdź i nie przegap szansy na:

ImageImage

Spotkaj się z nami na Międzynarodowych Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO!

  • Profesjonalną konsultację z ekspertami BHP.
  • Eksplorację najnowszych trendów w branży.
  • Wymianę wiedzy i naukę najlepszych praktyk BHP.
  • Zapoznanie się z promocyjnymi ofertami.
  • Prezentację innowacyjnych produktów.
  • Poznanie wachlarza usług Intersafe.
  • Spotkania z renomowanymi producentami - Kratos Safety, Adpla, Zarys, Milwaukee, Asatex, Guide, Fagum i Ansell.

AGENDA

14:00 – 14:45

WYKŁAD i dyskusja

Karol Bączkowski, Medikon

„Jak nie popełniać błędów w pierwszej pomocy.”


14:45 – 15:30

Wykład i Dyskusja

Włodzimierz Biel, DNV

„Jak analizować czynnik ludzki w badaniu przyczyn zdarzeń niepożądanych?"


15:30 – 15:45

Przerwa


15:45 – 16:30

Wykład i prezentacja rozwiązań

Arkadiusz Nadziejko, intersafe
Kratos safety

"Jak bezpiecznie zorganizować stanowisko pracy podczas pracy na wysokości? Pokaz i praktyczne wskazówki."


16:30 – 17:00

Dyskusja Panelowa

Prowadzący: Rober Kozela, red. nacz. wydawnictwa ATEST
Uczestnicy: Karol Bączkowski, Medikon
Włodzimierz Biel, DNV

Barbara Makowska, makowkapracuje.pl

Justyna Pokładnik, TAM

"Grochem o ścianę? Rozmowa o skuteczności działań promocyjnych i edukacyjnych w bhp."


17:00

PODSUMOWANIE I ZAKOŃCZENIEKonferencja odbywać się będzie na terenie Targów Sawo,
hala 3, sala konferencyjna Zielona

Prelegenci:

Włodzimierz Biel – DNV

Niezależny konsultant, audytor i trener – partner DNV Business Assurance.

Podczas kilkunastu lat pracy w Elektrowni Opole był m.in. odpowiedzialny za wdrożenie systemu zarządzania BHP. Następnie przez ponad 20 lat doskonalił swoje umiejętności jako audytor i szkoleniowiec w zakresie systemów zarządzania BHP, środowiskowego i jakości, zarządzania ryzykiem i miękkich kompetencji menedżerskich w DNV Business Assurance. W latach 2003 – 2018 Dyrektor Generalny - Prezes Zarządu DNV GL Business Assurance Poland (w tym 2-u letni okres na stanowisku Dyrektora Zarządzającego i Prezesa Zarządu DNV Certification w Norwegii). Od 2018 roku posiada certyfikat NEBOSH GC – potwierdzający kompetencje międzynarodowego inspektora BHP. W 2019 roku uzyskał kompetencje Specjalisty ds. Ochrony Środowiska.

mgr. rat med. Karol Bączkowski – Medikon

Prywatnie mąż i tata Zuzanny 5 lat oraz Kuby 10 lat. Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku/Ratownictwo Medyczne oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego/Zdrowie Publiczne. Pomysłodawca Gdańskiego projektu Budżetu Obywatelskiego 2017 r. oraz publicznych defibrylatorów zewnętrznych. 14 lat pracy w zawodzie w wyjazdowych zespołach Państwowego Ratownictwa Medycznego.

Twórca: profilu Linkedin Karol Bączkowski, autor ponad 1200 publikacji medycznych, 50 000 obserwujących na LinkedIn #KarolRatownik. Laureat : „Top Influencer Linkedin 2020”, „Głos Linkedin 2020”, „Najbardziej wpływowy głos na Linkedin 2022”.

Wydawca książki dla dzieci pisanej wierszem : „Bączek Ratownik”. Realista, trener pierwszej pomocy, propagator zdrowego trybu życia, prostego wykładania pierwszej pomocy oraz publicznego dostępu do defibrylatorów zewnętrznych.

Robert Kozela – Wydawnictwo ATEST

Redaktor naczelny wydawnictwa ATEST. Robert Kozela, wierzy w to, że jakości w bhp nie mierzy się liczbą lajków i followersów, że zawsze warto szukać prawdziwych ekspertów i dawać im możliwość prezentacji własnych poglądów, że prawdziwa jakość sama się obroni, a wygrają ci, którzy czytają i myślą (lub: myślą i czytają – kolejność dowolna).

Arkadiusz Nadziejko – Intersafe

Product Manager specjalizujący się w branży środków ochrony indywidualnej. Posiada bogate doświadczenie jako Konsultant Techniczny, gdzie zdobył szeroką wiedzę na temat potrzeb i wymagań klientów oraz rozwiązań technologicznych dostępnych na rynku. Posiada umiejętności zarządzania produktami obejmujące strategiczne planowanie, analizę rynku oraz opracowywanie strategii rozwoju kategorii środków ochrony indywidualnej.
Jego zainteresowanie innowacjami i dbałość o jakość sprawiają, że jest skuteczny w budowaniu oferty odpowiadającej na zapotrzebowanie klientów oraz w osiąganiu założonych celów biznesowych.

Barbara Makowska – makowkapracuje.pl

Od kilkunastu lat pomaga organizacjom i ich pracownikom w tworzeniu bezpiecznych, zdrowych, wygodnych i przyjaznych miejsc pracy. Pod swoją marką makowkapracuje.pl pełni role Chief Wellbeing Officer oraz Happiness Manager, dostarczając wsparcia organizacjom. Posiada certyfikację jako trenerka mentalna i Wellbeing Coach, pomagając ambitnym jednostkom osiągać swoje cele. Jej zaangażowanie obejmuje pisanie artykułów do czasopism branżowych, a także prowadzenie szkoleń i warsztatów. Wykłada na studiach podyplomowych, gdzie uczy nowoczesnych podejść do bezpieczeństwa pracy z uwzględnieniem czynników psychospołecznych. W ramach współpracy z NewHSE prowadzi certyfikowany kurs "Working with Wellbeing", który został akredytowany przez NEBOSH.

Znany również jako Karol Ratownik. Trener i edukator.

Justyna Pokładnik – TAM

Justyna Pokładnik, od 15 lat odczarowuje BHP wspierając firmy produkcyjne w Polsce i Niemczech w budowaniu kultury bezpieczeństwa i podnoszeniu jakości szkoleń BHP. Twórca gier BHP, wielu kampanii edukacyjnych, facylitator, trener pierwszej pomocy psychologicznej.

STACJONARNIE

Weź udział w najbliższej edycji już 24 Kwietnia podczas Międzynarodowych Targów SAWO 2024 w Poznaniu.

ONLINE

Dołącz do naszego streamu

na serwisie Youtube.

IconIcon
ZAPISZ SIĘ
DOŁĄCZ ONLINE

Wybierz swoją formę uczestnictwa:

WEŹ UDZIAŁ

STACJONARNIE

Weź udział w najbliższej edycji już 24 Kwietnia podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO 2024 w Poznaniu.

ONLINE

Dołącz do naszego streamu

na serwisie Youtube.

IconIcon
ZAPISZ SIĘ
DOŁĄCZ ONLINE

Wybierz swoją formę uczestnictwa:

Jak rozmawiać z zarządami o bezpieczeństwie pracy w kontekście ekonomicznym? Jak zmonetaryzować wynik oceny ryzyka i jak optymalizować wydatki na bezpieczeństwo pracy - kiedy będą one inwestycją z realną do wyliczenia stopą zwrotu, a kiedy nieuzasadnionym kosztem? Jak wyliczyć potencjalne straty wynikające z ryzyka resztkowego? Te kwestie zostaną omówione i wyjaśnione podczas niniejszej prezentacji.

"BHP – Inwestycja czy koszt?"


Prelekcje:

"Jak zmierzyć poziom ufności dla swojej oceny ryzyka BHP,

czyli w jakim stopniu mogę polegać na zaplanowanych działaniach prewencyjnych?"

Podczas prezentacji zostanie przedstawiony model oceny skuteczności zastosowanych środków prewencyjnych (zapobiegawczych), zmierzających do minimalizacji prawdopodobieństwa wystąpienia niepożądanego zdarzenia lub choroby oraz środków ograniczających skutki zaistniałych zdarzeń. Stosując prostą analizę można wskazać, które z zastosowanych środków dają większą pewność w minimalizacji ryzyka BHP, a tym samym być podstawą do działań uświadamiających, zarówno pracowników, jak i kadrę kierowniczą co do znaczenia i roli poszczególnych rozwiązań. W podsumowaniu prezentacji oceniona zostanie skuteczność dwóch działań prewencyjnych minimalizujących ryzyko pogorszenia słuchu w następstwie przekroczenia norm natężenia hałasu: pierwsze to działania organizacyjne i procedury pracy, drugie to stosowanie właściwie dobranych ochronników słuchu.

Zobacz relacje z poprzednich edycji
Wektorów BHP

Click to play video

Nie zwalniamy tempa! Nasze ostatnie spotkanie było jeszcze bogatsze w praktykę! Tym razem pochyliliśmy się nad niezwykle istotnym aspekcie BHP – pierwszej pomocy. Dzięki żywym dyskusjom, interaktywnym quizom i wskazówkom ekspertów, zdołaliśmy spojrzeć szerzej na kwestię błędu ludzkiego, wellbeingu pracowników oraz pracy na wysokościach. Jesteśmy dumni, że z każdą kolejną edycją budujemy liczniejszą społeczność praktyków, którym zależy na tym, aby zmieniać miejsca pracy, czyniąc je najbardziej bezpiecznymi, jak tylko się da! Z niecierpliwością czekamy, co przyniesie 7 już edycja wydarzenia. Stay tune!

WEKTORY BHP edycja 6 w Poznaniu

5 edycja obfitowała w nowości! Tym razem towarzyszyła nam zupełnie nowa oprawa wydarzenia, co umożliwiło uczestnikom jeszcze łatwiejsze nawiązywanie wartościowych relacji, a interaktywne quizy urozmaiciły merytoryczne prelekcje ekspertów. Byliśmy pod wrażeniem wielkiego zaangażowania uczestników, ilością wnikliwych pytań i rozmaitych perspektyw. Zgromadziliśmy też ponad 200 użytkowników online. Każda edycja Wektorów BHP od zawsze przynosi nam ogromną radość, ale obserwowanie rosnącego zaangażowania w obszarze kultury bezpieczeństwa w miejscach pracy, jeszcze bardziej napędza nas do działania.

WEKTORY BHP edycja 5 w Katowicach

Click to play video
Click to play video

26 września w Gdyni spotkaliśmy się po raz czwarty w tym roku, by omawiać najważniejsze zagadnienia z obszaru BHP. Podczas tej edycji eksperci szczegółowo omówili kwestie, które pozwoliły spojrzeć szerzej na ochronę w miejscu pracy. Podczas wydarzenia mieliśmy także okazję zaprezentować nowe usługi Intersafe – vending, magazyny depozytowe, personalizację odzieży, przeglądy sprzętu w pracy na wysokościach oraz spersonalizowane ochrony słuchu.

WEKTORY BHP edycja 4 w Gdyni

30 maja konferencja Wektory BHP Intersafe & DNV Forum Praktyków znowu zawitała na wybrzeże. W siedzibie DNV menadżerowie, pracodawcy oraz inni praktycy i entuzjaści tematyki BHP oraz dobrostanu aktywnie uczestniczyli w wykładach i rozmowach kształtujących kulturę bezpieczeństwa. 3 edycja to nie tylko tematy zgodności z normami ISO i zarządzania ryzykiem zawodowym, ale również praktyczne przykłady zachowań wpływających na bezpieczeństwo pracy i odpowiedź na pytanie, co w pracy jest ważniejsze: ochrona czy komfort?

WEKTORY BHP edycja 3 w Gdyni

Click to play video
Click to play video

9 marca w Katowicach odbyła się druga edycja konferencji Wektory BHP Intersafe & DNV Forum Praktyków. Uczestnicy tego wydarzenia mogli wysłuchać eksperckich prelekcji i wystąpień, w tym tematów orbitujących wokół odpowiedzialności za bezpieczeństwo i higienę pracy, zarządzania zagrożeniami i niezgodnościami, jak również tych poświęconych tematyce dobrostanu.

WEKTORY BHP edycja 2

w Katowicach

12 stycznia w siedzibie DNV w Gdyni, miała miejsce pierwsza, inauguracyjna konferencja branżowa Wektory BHP Intersafe & DNV Forum Praktyków. Zgromadziła ona szerokie grono przedstawicieli służby BHP, pełnomocników zintegrowanych systemów zarządzania, pracodawców oraz menadżerów poszukujących inspiracji oraz praktycznych rozwiązań w szeroko pojętym obszarze bezpieczeństwa.

WEKTORY BHP edycja 1 w Gdyni

Click to play video
ImageImageImage
ImageImageImage

Wypełnij formularz poniżej

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Lyreco Polska S.A. z siedzibą w Sokołowie, przy ulicy Sokołowskiej 33, 05-806 Komorów. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia marketingu naszych produktów i usług, przesyłania informacji handlowych oraz przedstawiania ofert i będziemy je przetwarzać w tym celu do czasu rezygnacji przez Ciebie z newslettera. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania ich kopii, prawo do sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o celach, sposobach, zakresie i zasadach dotyczących przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Chcesz wziąć udział w konferencji online?

Icon

Zaznaczenie powyższego okienka oznacza zgodę na otrzymywanie od Lyreco Polska S. A. informacji handlowych i marketingowych wskazanymi kanałami komunikacji. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie.

Do startu 6 edycji pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Wierzymy, że Wektory BHP Intersafe & DNV Forum Praktyków, stanie się miejscem regularnych spotkań dla praktyków, których inspiruje pasja do bezpieczeństwa i łączy chęć aktywnego kształtowania kultury bezpieczeństwa w miejscach pracy.

Image

WEKTORY BHP

Intersafe & DNV Forum Praktyków

#4

4 edycja już 26 Września w Gdyni

WEŹ UDZIAŁ

Intersafe & DNV Forum
Praktyków

Wypełnij formularz poniżej i zapisz się na Intersafe & DNV Forum Praktyków w Poznaniu podczas targów SAWO

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Lyreco Polska S.A. z siedzibą w Sokołowie, przy ulicy Sokołowskiej 33, 05-806 Komorów. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia marketingu naszych produktów i usług, przesyłania informacji handlowych oraz przedstawiania ofert i będziemy je przetwarzać w tym celu do czasu rezygnacji przez Ciebie z newslettera. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania ich kopii, prawo do sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o celach, sposobach, zakresie i zasadach dotyczących przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Zainteresowany?

Do startu 6 edycji Wektorów BHP pozostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Wierzymy, że Wektory BHP Intersafe & DNV Forum Praktyków, stanie się miejscem regularnych spotkań dla praktyków, których inspiruje pasja do bezpieczeństwa i łączy chęć aktywnego kształtowania kultury bezpieczeństwa w miejscach pracy.

Znakowanie odzieży roboczej: logo, hasło. Nadruk i haft.

Nadruk logo firmowego na odzieży roboczej może Ci przynieść mnóstwo korzyści. Zobacz, dlaczego zdecydować się na nadruk na odzieży ochronnej!

Image

Bezpieczeństwo i wygoda! Wybierz odpowiednią odzież roboczą na lato: lekkie, oddychające materiały, luźne kroje, ochronę przed słońcem i komfort termiczny.

Jak wybrać odpowiednią odzież roboczą na lato? Poznaj 5 wskazówek ekspertów.

Szukasz dobrych ocieplanych kamizelek i bezrękawników roboczych? Wybierz z szerokiej kolekcji zimowej odzieży roboczej w naszym sklepie BHP!

Ocieplane kamizelki robocze na jesień i zimę. Kiedy warto je kupić?

ImageImage

Nie przegap

kolejnych edycji!

Image

Śledź nasze profile i bądź na bieżąco:

IconIconIcon

Partnerzy

Obserwuj nas na

COPYRIGHTS 2022 LYRECO

POLITYKA PRYWATNOŚCI

|

|

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 71 oraz 66 §1 Kodeksu Cywilnego”.