Kontakt

Potrzebujesz porady od naszych Ekspertów?

Nasz zespół doświadczonych specjalistów jest gotowy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w rozwiązaniu problemów. Bez względu na temat, z którym się zmagasz, możesz liczyć na nasze wsparcie.

Zostaw swoje dane, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i doradzi najlepsze oraz najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.

Zaznaczenie powyższego okienka oznacza zgodę na otrzymywanie od Lyreco Polska S. A. informacji handlowych i marketingowych wskazanymi kanałami komunikacji. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Lyreco Polska S.A. z siedzibą w Sokołowie, przy ulicy Sokołowskiej 33, 05-806 Komorów. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia marketingu naszych produktów i usług, przesyłania informacji handlowych oraz przedstawiania ofert i będziemy je przetwarzać w tym celu do czasu rezygnacji przez Ciebie z newslettera. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania ich kopii, prawo do sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o celach, sposobach, zakresie i zasadach dotyczących przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Zainteresowany?

Image

Dział obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.

Obserwuj nas na

COPYRIGHTS 2022 LYRECO

POLITYKA PRYWATNOŚCI

|

|

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 71 oraz 66 §1 Kodeksu Cywilnego”.