USŁUGI INTERSAFE DOPASOWANE DO POTRZEB BEZPIECZEŃSTWA

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Intersafe jako lider w dziedzinie kompleksowego wyposażenia w obszarze Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oferuje szeroką paletę usług, których zakres może być dostosowany do indywidualnych potrzeb odbiorcy.


Nasza oferta obejmuje takie usługi jak: znakowanie odzieży roboczej i ochronnej, przeglądy sprzętu do pracy na wysokości, personalizowaną ochronę słuchu, a także rozwiązania wspierające optymalizację kosztów i procesów logistycznych, jak zarządzanie gospodarką magazynową i maszyny vendingowe.

Indywidualne podejście

Wyspecjalizowany zespół wsparcia

Konsultacje i rozwiązania dobierane do potrzeb

Profesjonalne wdrożenie

Image
SPRAWDŹ!

NOWY KATALOG INTERSAFE 2024 JUŻ DOSTĘPNY!

Image
ZOBACZ ONLINE

DODATEK DO KATALOGU BHP

SPRAWDŹ NOWĄ OFERTĘ

WIOSNA-LATO 2024

ImageImage
ImageImageImageImage

Doradzamy w wyborze najlepszych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa pracy

Skontaktuj się

Zapewnij w swojej firmie stały i łatwy dostęp do środków ochrony indywidualnej dzięki maszynom vendingowym. Nasze rozwiązania są nie tylko intuicyjne i łatwe w obsłudze, ale także dostosowane do zasad zrównoważonego rozwoju, minimalizując odpady i zwiększając efektywność.


Specjalistyczny zespół ekspertów dobierze odpowiedni model i wyposażenie, zapewniając pełną personalizację doświadczenia użytkownika. Pomagamy na każdym etapie wdrożenia, od ustalenia indywidualnego katalogu produktów, po instalację, serwis, szkolenia z obsługi oraz wsparcie techniczne.


Nasze systemy inteligentnego zarządzania zapasami gwarantują automatyczne uzupełnianie produktów, podczas gdy analiza danych pozwala na optymalizację kosztów i procesów zakupowych. Skontaktuj się z nami i poznaj pełen zakres usług, które wspierają bezpieczeństwo i higienę pracy, dostosowane do specyfiki Twojego przedsiębiorstwa.Image

MASZYNY VENDINGOWE

Image

Magazyn depozytowy usytuowany na terenie zakładu pracy Klienta wspierany jest urządzeniami i aplikacjami do prowadzenia kartotek pracowniczych i ewidencji wydań. Rozwiązanie to daje możliwość efektywnego zarządzania wewnętrzną dystrybucją środków ochrony indywidualnej, umożliwiając jednocześnie odciążenie służb BHP i departamentów wspierających. Przekaż zarządzanie tym obszarem ekspertom, aby skupić się na kluczowych procesach w Twojej organizacji, podnosząc jej efektywność i optymalizując koszty.

ZARZĄDZANIE GOSPODARKĄ MAGAZYNOWĄ

ImageImage

SEM Safety Equipment Manager to innowacyjne narzędzie umożliwiające skuteczne zarządzanie wyposażeniem BHP, w tym sprzętem do pracy na wysokości. Centralizuje informacje o wszystkich urządzeniach, ich stanie technicznym, oraz planowanych terminach przeglądów.


SEM jest proaktywnym systemem, który automatycznie informuje o zbliżających się przeglądach, zapewniając zgodność z regulacjami bezpieczeństwa i terminowością konserwacji. Nasi eksperci z Intersafe przeprowadzają szczegółowe inspekcje wizualne i wydają niezbędne dokumenty potwierdzające, co gwarantuje nieprzerwaną gotowość sprzętu do użytku i bezpieczeństwo pracowników.


Z SEM, Twoje przedsiębiorstwo zyskuje nie tylko pewność, ale i efektywność w zarządzaniu krytycznym wyposażeniem BHP, co przekłada się na wyższy standard ochrony i świadome użytkowanie sprzętu.

SEM SAFETY EQUIPMENT MANAGER

Image
ZOBACZ PLATFORMĘ

Wybierając Intersafe, masz dostęp do szerokiej oferty różnorodnych produktów, które możemy spersonalizować specjalnie dla Twojej firmy, bez względu na to, czy potrzebujesz odzieży ochronnej dla swojego zespołu, czy też ubrań firmowych z logotypem.

ZNAKOWANIE ODZIEŻY ROBOCZEJ I OCHRONNEJ

Image

Twoje

Logo

Dzięki oferowanej przez nas usłudze prania odzieży roboczej i ochronnej masz możliwość utrzymania ubrań zatrudnionego personelu w pełnej czystości oraz uzyskujesz pełny nadzór nad procesem konserwacji.

PRANIE I SERWIS ODZIEŻY ROBOCZEJ I OCHRONNEJ

Image

Długotrwałe przebywanie w strefach o podwyższonym poziomie hałasu wiąże się z potencjalnymi nieodwracalnymi uszkodzeniami słuchu, dlatego tak ważne jest zapewnienie odpowiedniej ochrony pracownikom. Nasze rozwiązania dostosowane są do konkretnego kształtu i rozmiaru kanału słuchowego, co zapewnia unikalny komfort w trakcie codziennego użytkowania. Personalizowane ochronniki słuchu są rekomendowane do szerokiego wachlarza branż i specjalizacji.

PERSONALIZOWANA OCHRONA SŁUCHU

Image

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Image

Wiolletta Domżała

Koordynator ds. Usług i serwisów PPE

Image

Karolina Karbownik

Znakowanie Odzieży, Pranie Odzieży, Personalizowana Ochrona Słuchu

Image

Karolina Maciejowska

Koordynator ds. Usług i serwisów PPE, Znakowanie Odzieży

Image

Justyna Krawczyk

Koordynator ds. Usług i serwisów PPE, Znakowanie Odzieży

Image

Magdalena Bęza

Koordynator ds. Usług i serwisów PPE,Maszyny Vendingowe, Safety Equipment Manager

Image

Radosław Różanowicz

Manager zespołu ds. usług i serwisów

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

SKONTAKTUJ SIĘ

Dlaczego warto współpracować z Intersafe w zakresie BHP?

Ekspertyza

Zapewniamy fachowe doradztwo, oparte na na doświadczeniu i wieloletniej specjalizacji, abyś mógł podejmować najlepsze i w pełni świadome decyzje.

Najwyższa jakość

Współpraca

Wiedza

Pomagamy Ci dobrać produkty tak, aby zapewnić ich najwyższą jakość i nie przekroczyć zakładanego przez Ciebie budżetu.

Dostarczamy produkty szybko i skutecznie. Związując się z Intersafe masz pewność bezpieczeństwa ludzi, projektu i biznesu.

Dzielimy się wiedzą i jesteśmy przewodnikiem po różnych aspektach BHP, produktach PPE i wskaźnikach biznesowych związanych z pracownikami.

ImageImageImageImage

Pomagamy Ci dobrać produkty tak, aby zapewnić ich najwyższą jakość i nie przekroczyć zakładanego przez Ciebie

budżetu.

Dostarczamy produkty szybko i skutecznie.

Związując się z Intersafe masz pewność bezpieczeństwa ludzi, projektu i biznesu.

Najwyższa jakość

Zostaw swoje dane, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i doradzi najlepsze oraz najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.

Zaznaczenie powyższego okienka oznacza zgodę na otrzymywanie od Lyreco Polska S. A. informacji handlowych i marketingowych wskazanymi kanałami komunikacji. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Lyreco Polska S.A. z siedzibą w Sokołowie, przy ulicy Sokołowskiej 33, 05-806 Komorów. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia marketingu naszych produktów i usług, przesyłania informacji handlowych oraz przedstawiania ofert i będziemy je przetwarzać w tym celu do czasu rezygnacji przez Ciebie z newslettera. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania ich kopii, prawo do sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o celach, sposobach, zakresie i zasadach dotyczących przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, przeczytaj naszą Politykę Prywatności

POTRZEBUJESZ WSPARCIA W DOBORZE ROZWIĄZAŃ?

Image

Intersafe a Lyreco company

Jesteśmy wiodącym europejskim dostawcą środków ochrony indywidualnej oraz usług i rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo w każdym miejscu pracy. Posiadamy 13 centrów dystrybucji w całej Polsce, dzięki którym zapewniamy dostawę zamówień już na kolejny dzień roboczy. Czerpiąc i współpracując z Lyreco zapewniamy także wygodne składanie zamówień za pośrednictwem

e-sklepu oraz zaangażowaną i kompetentną obsługę klienta.

Jesteśmy wiodącym europejskim dostawcą środków ochrony indywidualnej oraz usług i rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo w każdym miejscu pracy. Posiadamy 13 centrów dystrybucji w całej Polsce, dzięki którym zapewniamy dostawę zamówień już na kolejny dzień roboczy. Czerpiąc i współpracując z Lyreco zapewniamy także wygodne składanie zamówień za pośrednictwem e-sklepu oraz zaangażowaną i kompetentną obsługę klienta.

Intersafe TEAM

EKSPERCI BHP

Wykwalifikowana kadra specjalistów BHP na terenie całej Polski

Wybierając Intersafe, masz dostęp do szerokiej oferty różnorodnych produktów, które możemy spersonalizować specjalnie dla Twojej firmy, bez względu na to, czy potrzebujesz odzieży ochronnej dla swojego zespołu, czy też ubrań firmowych z logotypem.


Personalizacja i znakowanie odzieży BHP

Image

Twoje

Logo

Jak to zrobić?


Wybierz produkt z bogatej oferty, prześlij nam swoje logo, a następnie zaakceptuj wizualizację i wycenę. Nasz doświadczony doradca jest gotowy służyć wsparciem na każdym etapie zamówienia.

ZOBACZ ONLINE

DODATEK DO KATALOGU BHP

OFERTA

WIOSNA-LATO 2024

ImageImage

Odwiedź nas na targach SAWO

Na największych targach branży BHP w Europie Środkowo-Wschodniej będziemy czekać na Ciebie również przy stoisku Intersafe.Przyjdź i nie przegap szansy na:

ImageImage

Spotkaj się z nami na Międzynarodowych Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO!

  • Profesjonalną konsultację z ekspertami BHP.
  • Eksplorację najnowszych trendów w branży.
  • Wymianę wiedzy i naukę najlepszych praktyk BHP.
  • Zapoznanie się z promocyjnymi ofertami.
  • Prezentację innowacyjnych produktów.
  • Poznanie wachlarza usług Intersafe.
  • Spotkania z renomowanymi producentami - Kratos Safety, Adpla, Zarys, Milwaukee, Asatex, Guide, Krystian, Fagum i Ansell.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Obserwuj nas na

COPYRIGHTS 2022 LYRECO

POLITYKA PRYWATNOŚCI

|

|

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 71 oraz 66 §1 Kodeksu Cywilnego”.